Školský rok sa pomaly končí a každý, malý či veľký, sa teší na čas oddychu, prázdnin a dovoleniek. Tohtoročná akadémia cudzích jazykov nám toto obdobie priblížila, pretože sa niesla v duchu cestovania.
Cisársko-kráľovská jazdiareň sa v piatok (12.6.2026) na chvíľu premenila na medzinárodné letisko, kde nechýbali letušky, piloti ani turisti. Spoločne sme nastúpili na pomyselný let z Bratislavy, ktorý nás zaviedol do viacerých zaujímavých destinácií – navštívili sme Paríž, Londýn, rusky hovoriace krajiny i slnečné Tenerife. Počas tejto cesty sme spoznávali nielen rôzne krajiny, ale aj ich jazyky, kultúru a tradície.
Akadémia cudzích jazykov opäť ukázala, že učenie jazykov nie je len o slovíčkach a gramatike. Žiaci prostredníctvom kreatívnych vystúpení predviedli svoje jazykové schopnosti, herecký talent aj odvahu vystupovať pred publikom. Vďaka ich úsiliu sa podarilo vytvoriť jedinečný program, ktorý nás všetkých presvedčil, že učenie cudzích jazykov môže byť skutočne zaujímavým dobrodružstvom. Spolu s účinkujúcimi sme tak mohli zažiť cestu okolo sveta bez toho, aby sme opustili naše mesto.
Ďakujeme všetkým účinkujúcim a pedagógom za krásny zážitok a tešíme sa na ďalšiu spoločnú cestu za poznaním.
ALBUM S FOTOGRAFIAMI : https://www.facebook.com/media/set?vanity=zsnabrezna&set=a.1659712485591067
Škola
Školská jedáleň