Úspechy volejbalistiek ZŠ Nábrežná

Naše volejbalistky Lilien Macáková, Emma Šillová, Hana Halienková, Laura Kukučková, Viktória Odstrčilová a Tamara Beňovská sa zúčastnili   Majstrovstiev Slovenskej republiky MIDICOOL VOLLEY základných škôl, do ktorých bolo prihlásených okolo 200 družstiev.

Dievčatá postúpili medzi 8 najlepších. Majstrovstvá sa konali 29. mája 2019 v Novom Meste nad Váhom. Vo svojej skupine sa popasovali s volejbalovými družstvami Lendaku, Skalice a Brusna. Získali v skupine 3. miesto, čím postúpili do ďalšieho kola. Po vyrovnaných zápasoch si napokon vybojovali 7. miesto. Menované siedmačky sa stretli v zápasoch so staršími súperkami a teší nás, že svojím vynikajúcim výkonom sa nenechali zahanbiť. Siedme miesto medzi základnými školami na Slovensku je veľkým úspechom!
V závere týždňa (1. a 2. júna 2019) cestovali hráčky Lilien Macáková, Emma Šillová, Hana Halienková, Laura Kukučková, Karin Abrahámová, Tamara Beňovská a Alexandra Vargová na ďalšie Majstrovstvá Slovenskej republiky mladších žiačok vo 4-volejbale do Prešova. Náš klub VK RZ Nábrežná Nové Zámky zdolal najprv ŠK Elba Prešov a potom družstvo HIT Trnava. Výborným podaním, krásnymi nahrávkami a skvelým pohybom v poli sa nakoniec hráčky umiestnili na úžasnom 6. mieste. Za ich výkon im srdečne blahoželáme.
Poďakovanie patrí aj ich trénerkám Mgr. Alexandre Horňákovej a Mgr. Erike Podolákovej. Želáme im veľa úspechov a v budúcnosti čo najvyššie umiestnenia.