Školský výlet 9. B triedy

8. júna 2016 sme sa vybrali na 5-dňový výlet do Hrabova pri Ružomberku. Chaty Tomáš a Zuzana nás vítali dverami otvorenými dokorán.

V prvý deň  sme zoznamovali s krásou horského prostredia. Nasledujúci deň sme zobrali bojovne. Pali, manažér paintballu, nás obliekol do maskáčového odevu, do rúk nám dal paintballové zbrane, vyliezol s nami do lesa a hra sa mohla začať. Všetci sme si zábavu poriadne vychutnali. Spolužiak Denis nám podvečer uvaril vynikajúci guláš. Nejeden mlsný jazýček si vypýtal ešte jednu porciu.

Tretí deň nás zlákala Tarzánia,  najväčší lanový park na Slovensku. Zábavnú sieť lanových prekážok mnohí z nás zvládli. Energiu sme si doplnili večernou grilovačkou a opekačkou. Každý mal možnosť výberu z viacerých “grilovačko-opekačkových špecialít”.

Predposledný deň výletu sa obloha rozmrholila. Túry sme sa museli vzdať. Zabavili sme sa však pri pečení palaciniek a lievancov a pozeraním filmu.

Ako to už na školských výletoch býva, poslednú noc sa záhadným spôsobom na našich tvárach objavila zubná pasta. Padali obvinenia, ale vinník sa doposiaľ nenašiel.

V deň odchodu sme sa vybrali na prechádzku k jazierku Hrabovo. Nafotili sme zopár pekných fotografií a rozlúčili sa s prostredím, ktoré nám ponúklo veľa zábavy. Cestou domov sme vo vlaku rekapitulovali naše spomienky. Ďakujeme pani triednej učiteľke Ing. Jane Babjakovej, Ing. Tiborovi Lendvaimu a našej slovenčinárke Mgr. Mariete Gyénovej za to, že na nás dávali pozor a všade nás sprevádzali.

Album s fotografiami nájdete TU! 

Dominika Havlíková, Natália Kováčová, Jenifer Scsaszná, Viktória Vörösová (9.B)