Výlet siedmakov

V dňoch 18. – 21. júna 2015 sa žiaci 7. A a 7. B, ktorých dopĺňali aj šiesti piataci, zúčastnili na školskom výlete v chatovej osade Horského hotela LOMY.

Hneď po príchode sme si užívali oddych v prírode a kochali sa krásou okolia. Ubytovaní sme boli v ôsmich chatkách, v areáli sme využívali ihrisko, preliezačky, ohnisko, vonkajšie posedenia i klubovňu s rôznymi hrami. Niektorí odvážlivci sa schladili v bazéne a tí menej otužilí sa na nich zabávali. Aj keď počasie nebolo najlepšie, nikdy sme sa nenudili. V lone prírody pohoria Vtáčnik sme strávili príjemné chvíle pri rôznych spoločenských hrách, futbale, debatách  a súťažných hrách, ktoré pre nás pripravili p. učiteľky  Mičíková, Borbélyová a Ambrusová. Na túre sme zašli až k blízkemu lyžiarskemu svahu. Najlepšia bola opekačka (taká „mňam“) posledný večer, ktorá nám vyšla aj napriek nie veľmi priaznivému počasiu.

Všetky naše radosti a problémy s nami zdieľali p. učiteľky, za čo im ďakujeme. Bolo nám super a dúfame, že sa tam vrátime aj na budúci rok.

Album s fotografiami nájdete TU!

Žiaci 7.A