Jesenné slávnosti

   Dňa 7. 11. 2014 sa otvorili  brány našej Základnej školy na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch pre všetkých, ktorí majú radi krásy jesene, a to nielen nádherné výtvory prírody, ale aj originálne výrobky zručných rúk detí  a ich rodičov. Krásne vyrezávané a vymaľované tekvice od výmyslu sveta lákali pohľady všetkých prítomných. Nezaostávali ani úsmevné kreácie v podaní našich žiakov prezlečených za strigy a strigôňov.

   Ako správni hostitelia sme nezabudli ani na chutné koláčiky, ktoré s láskou pripravili naše šikovné mamičky či babičky. Poďakovanie patrí nielen im, ale aj našim pani kuchárkam, ktoré pripravili pravú jesennú špecialitu – pečenú tekvicu. Pochvalu si zaslúžia aj žiaci z 5.B,  6. B, 6. C,  8. B, 8. A, a 9. C, ktorí pomáhali pri realizácii tejto skvelej slávnosti. Veľká vďaka patrí aj pani učiteľkám a pani vychovávateľkám, ktoré sa vo veľkej miere podieľali na príprave rôznych súťaží, pri ktorých sa mohli deti poriadne vyšantiť.

   O kultúrny program sa postarali: A. Borbélyová, N. Ďurišová, N. Hechtová, K. Klein a N. Tarčoňová, pod vedením Mgr. S. Moriczovej a Mgr. K. Takácsovej.

   Sme veľmi radi, že sa táto nádherná akcia stala v našej škole tradíciou.

Album s fotografiami nájdete TU!